Přejít k hlavnímu obsahu
Máte kontrolu nad svými investicemi?

Jsme specialisté na zvyšování výkonnosti a transparentnosti v oblasti mediální reklamy.

Na českém a slovenském trhu působíme od roku 2004 a jsme leaderem trhu v obou zemích. Pro tento region jsme partnerem Ebiquity - vedoucí světové společnosti zabývající se auditem a poradenstvím v oblasti médií a reklamy.

Pro naše klienty zajišťujeme datové analýzy, tvorbu benchmarků i následné konzultační služby, a tím jim pomáháme maximalizovat návratnost mediálních investic a podpořit tak jejich obchodní úspěchy.

Služby poskytované společností FLEMEDIA zahrnují audity mediální výkonnosti, kontrolu doručení mediálních kampaní, organizaci výběrových řízení na agentury, media management, ad‑hoc analýzy, strategické konzultace a vzdělávání v oblasti médií a marketingu.

Máte kontrolu nad svými investicemi?
FLEMEDIA_medialni_auditor

Partnerství
s EBIQUITY

Jsme partnerem EBIQUITY, globálního lídra na poli mediálního auditu a consultingu. Díky tomu můžeme kombinovat exkluzivní mezinárodní know‑how s detailní znalostí lokálního trhu a jeho fungování.

www.ebiquity.com

Prokazatelné
výsledky

Protože dokonale známe potřeby a očekávání zadavatelů, nemusíme produkovat stovky zbytečných tabulek a grafů. Místo toho se soustředíme na identifikaci skutečných a využitelných příležitostí a úspor. A reference našich klientů to jasně prokazují.

Napište si o reference

Jsme číslo 1
na trhu

Dlouhodobě si udržujeme naši vedoucí pozici na trhu. Díky tomu pracujeme s širokým portfoliem zadavatelů, máme možnost vidět trh v celém kontextu a nabídnout našim klientům tu nejširší databázi znalostí.

Napište si o reference

Garance
odbornosti

Jedním ze základních principů naší společnosti je účast seniorních expertů na každé zakázce. Tak můžeme garantovat trvalou a nezpochybnitelnou výhodu, kterou spoluprací s námi získáváte.

Napište si o reference

Máte kontrolu nad svými investicemi?

Mediální audit
& Benchmarking

Nezávislé posouzení mediálních kampaní jak z pohledu kvality, tak z pohledu ceny, unikátní benchmarky a mezinárodní metodika nám umožňuje identifikovat příležitosti a zvýšit návratnost investic.

Management
výběrových řízení

Výběr té nejvhodnější agentury podle individuálních potřeb a priorit je díky našim nástrojům a best practices hladký a efektivní proces, který položí základy k efektivní a transparentní spolupráci zadavatele s agenturou.

Poradenství
& Outsourcing

Pro zadavatele, kteří nemají své vlastní specialisty ani mediální data je individuální poradenství ze strany nezávislého experta možností, jak ušetřit významné prostředky.

FLEMA Media Awards je jediná soutěž, která oceňuje kreativitu při plánování médií. Společně s konferencí FLEMA Media Conference je inspirací pro všechny ty, kteří se ve své práci zabývají tvorbou a plánováním reklamních kampaní.

MÁTE KONTROLU NAD SVÝMI INVESTICEMI?

FLEMEDIA s.r.o.

Uruguayská 354/15
120 00 Praha 2
Česká republika

Obchodní rejstřík

Městský soud v Praze,
oddíl C, vložka 100935
IČ: 27161048
DIČ: CZ27161048

Mediální audit & konzultace

Hynek Cimoradský
Telefon: +420 777 647 649
E-mail: cimoradsky@flemedia.cz

Digital

Daniel Mansour
Telefon: +420 737 287 222
E-mail: mansour@flemedia.cz

FLEMA Media Awards

Petra Vejdělková
Telefon: +420 776 656 678
E-mail: vejdelkova@flemedia.cz

Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím